סמארטק שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי למלונות

אנחנו יודעים להגיע ליותר לקוחות רלוונטים, להשיג את המטרות והיעדים העסקיים שלכם ולהביא אתכם ולהרוויח יותר!

באמצעות תכנון וביצוע כולל של הפרסום הממומן לבית המלון שלכם.

שיווק דיגיטלי לבתי מלון

שיווק דיגיטלי למלונות הינו סגמנט חובה ומנוע צמיחה מספר אחד לבתי מלון בעולם הנוכחי.
בעשור האחרון אנו רואים שינויים משמעותיים ומעבר חד של לקוחות לבצע הזמנות באינטרנט, זאת על חשבון התקשרות למרכזי ההזמנות.
גם הפרסום במדיה הקלאסית ירד קרנו ואתרי האינטרנט הדינמיים שיכולים להציג מידע מדויק ומשתנה כל רגע לקחו את ההובלה.
כך שלמעשה אין מנוס ולבתי מלון יש חובה להיות נוכחים בזירה הדיגיטלית על מנת לא להפסיד קהלים ואף לשדרג את יכולות המכירה ומיקסום פוטנציאל החדרים למכירה בכל מלון. הרווחיות ממכירה ישירה באתר המלון הינה משמעותית בצורה בלתי רגילה מאשר בכל פלטפורמה קיימת היום כולל כל חברות ה OTA למיניהם, סוכני נסיעות ועוד. 

אתם פשוט לא יכולים לא להיות בתחום זה ולשלוט בו בצורה מוחלטת.

פרסום ממומן למלונות גדולים וקטנים

אצלנו בסמארטק שיווק דיגיטלי הידע והיכולות לנהל שיווק דיגיטלי למלונות הינו גדול ביותר.
אנו מביאים לשולחן ידע וניסיון של מעל 20 שנה! של ניהול שיווק ומכירות של מלונות, רשתות בתי מלון, מלונות בוטיק ועד למלונות 5 כוכבים במיקומים המובילים בישראל, כולל בתיירות פנים ותיירות נכנסת.
היתרונות שלנו על פני כל חברת שיווק דיגיטלי הינם עצומים! אנו מכירים את השוק המיוחד הזה, מדברים את השפה המלונאית והתוצאות שלנו מדברות בעד עצמם.

סמרטק שיווק דיגיטלי ניהלה בשנים האחרונות את השיווק הדיגיטלי בלמעלה מ 30 בתי מלון שונים, כולל רשתות בפריסה ארצית, מלונות גדולים ויוקרתיים, מלונות בוטיק, מלונות קטנים, מלונות המתמחים בתיירות פנים, מלונות המתמחים בתיירות נכנסת, ומלונות משולבים.

שיווק דיגיטלי למלונות

התקשרו אלינו ...

מבין לקוחותינו

רשת מלונות צביאלי

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל ברשת, בניית אסטרטגיה שיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של תוכנית ה SEO של אתר הרשת, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – הכנסה לשוק הדיגיטל של רשת המלונות, תוצאות נפלאות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מאפיק המכירה החדש. 

בראון הוטלס

ניהול של קמפיינים הדיגיטלים בקבוצת מלונות בתוך רשת מלונות בראון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי בגוגל אדס, ביצוע בפועל –  תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים בארצות אירופה וארצות הברית. 

מלון סבוי תל אביב

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל במלון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – תוצאות מעולות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מאפיק המכירה הדיגיטלי. 

מלון BY14 תל אביב

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל במלון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – תוצאות מעולות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מאפיק המכירה הדיגיטלי. 

מלון בלו מרבל תל אביב

בניית אתר האינטרנט של מלון בלו סי מרבל. אתר מרובה שפות, רספונסיבי, מחובר למערכת ניהול הזמנות אונליין. SEO מוכן ומתוכנן. ניהול קמפיינים בגוגל תיירות פנים ותיירות נכנסת – פרסום בישראל ובמדינות אירופה וארה"ב. 

שירותים נוספים שאנו מציעים

עיצוב אתר

עיצוב אתר שיווקי

לא חשוב כמה המודעה שלכם נהדרת, כמה הקריאטיב מושקע, ללא אתר אפקטיבי וממיר לא תגיעו לשום מקום.

קידום אורגני

קידום אורגני - SEO

תחום החובה המשמעותי ביותר והאפקטיבי ביותר לחברה באינטרנט. מחזור גדול פי 20 מרווחי הפרסום הממומן

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות-SMO

שיווק ברשתות חברתיות. היום אין אפשרות לא להיות שם והפרסום שם צריך להיות הרבה יותר מתוחכם מבעבר.

צרו קשר

אנו נשמח לענות על כל שאלה.
שלחו אלינו הודעה או התקשרו אלינו עכשיו.