שאלות ותשובות בנושא שיווק דיגיטלי

קבלו כאן תשובות לשאלות נפוצות בתחום השיווק הדיגיטלי

שאלות נפוצות על פרסום באינטרנט

בהחלט כן. למעשה יש לנו עדיפות לספק לך שרות מלא בתחום שיווק דיגיטלי, היות וכך נוכל לשלוט בכל נקודה במשפך הפרסום. מתכנון מלא ועד לביצוע – מנקודת המגע הראשונה ועד לנקודת המכירה הסופית. חברה שיודעת לחבר את כל הנקודות בתוכנית אחת גדולה, תמיד תהיה ביתרון ותצליח הרבה יותר!

לכל עסק יש את המאפיינים שלו, כל עסק ימצא יתרונות וחסרונות בכל פלטפורמה פרסומית. אנחנו יודעים לתכנן את הפרסום שלך ולהתאים אותו לפלטפורמות הנכונות ביותר לעסק שלך ולבצע את השילובים המתאימים ביותר בתוך משפך השיווק. 

הפרוש המילולי של SEO הינו: אופטימזציה של מנוע החיפוש. הכוונה בכך הינה להתאים את אתר האינטרנט של העסק שלך על מנת שיופיע במקום הבולט ביותר האפשרי במנוע החיפוש הרלוונטי. הופעה במיקום גבוה במנוע החיפוש תניב לעסק שלך יותר חשיפה, יותר כניסות לאתר ויותר הכנסות!

תכנון וביצוע נכון של קמפיין פרסומי, יכול להניב תוצאות ראשונות כבר תוך חודש. למרות שתכנון נכון הינו ארוך טווח ומטרתו הינה בנייה נכונה של קהלים, קהילות, מסד נתונים משמעותי שיניב תוצר קבוע וארוך טווח לאורך תקופה בלתי מוגבלת. 

אם התוצאה הינה כמות לידים או כמות הפקדות, אז התשובה הינה לא! כל תשובה אחרת תהיה בעייתית בלשון המעטה. אין שום אפשרות להתחייב לתוצאות ללא הבנה של השוק, המספרים ואין ספור נתונים משתנים במשוואה. יחד עם זאת, אנו בהחלט יכולים להתחייב להביא כל עסק לשפר בצורה משמעותית כל תוצאה קיימת. וזאת בגלל שתמיד יש מקום לשפר ולעשות יותר על מנת לקדם את העסק ואנחנו בהחלט יודעים לעשות את זה!!

אין לנו ספק שבשוק זה יש המון חברות נהדרות, מה שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו זה יותר מהכול השילוב הדי נדיר בין ניסיון מעשי בשיווק ומכירות מעולם האופליין של 20 שנים, לניסיון וידע מעשי בפרסום אונליין. כל זאת בשילוב עם ידע טכני והבנה מעמיקה בבניית דאטה והיכולת לתכנן ולבצע תוכנית אסטרטגית מלאה מההתחלה ועד הסוף תוך נגיעה בכל הנושאים הרלוונטים במשפך השיווק במלואו. 

תשובה לשאלה זו קשה לתת מבלי שנדע נתונים מסויימים. חשוב מאד להבין שקמפיינים אפקטיביים יכולים להיות זולים ביותר או יקרים מאד, הנושא משתנה ביחס לשוק, למוצר ויותר חשוב מהכול – למטרות והיעדים שאתם מציבים לעסק. נשמח לבדוק בשבילכם את הנושא באופן מקצועי ורציני, פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקיף.  

קרוב ל100% הצלחה! וזאת נאמר לא בגלל שאנו שחצנים אלא להפך! אנחנו מאמינים לחלוטין שאנחנו לא יודעים הכול ואין לנו את כל התשובות מייד. ולכן אנו עוסקים במלאכה הזאת מבוקר ועד לילה למצוא את הדרך הנכונה ביותר לכל לקוח שלנו עד שנביא אתכם ליעד שאתם רואים בו הצלחה. רק ככה באמת אפשר להצליח בתחום המורכב והמתפתח הזה. 

צרו קשר

אנו נשמח לענות על כל שאלה.
שלחו אלינו הודעה או התקשרו אלינו עכשיו.