סמארטק שיווק דיגיטלי

הלקוחות שלנו והמלצות עלינו מחברות

אנו משרתים עסקים בינוניים, גדולים וקטנים כאחד, מתאימים את האסטרטגיה לכל תקציב.

תכנון וביצוע כולל ומקיף לכל הצרכים של העסק בתחום שיווק דיגיטלי

מכללת מגמות

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל במכללה (מקור הכנסה עיקרי) בניית אסטרטגיה שיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של תוכנית ה SEO של האתר, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס משולב עם קמפיינים בפייסבוק – כולל רימרקטינג מלא. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – שיפור משמעותי של תוצאות הארגון ועלייה דרמטית בכמות הלידים ואחוזי הסגירה. 

רשת מלונות צביאלי

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל ברשת, בניית אסטרטגיה שיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של תוכנית ה SEO של אתר הרשת, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – הכנסה לשוק הדיגיטל של רשת המלונות, תוצאות נפלאות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מאפיק המכירה החדש. 

בראון הוטלס

ניהול של קמפיינים הדיגיטלים בקבוצת מלונות בתוך רשת מלונות בראון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי בגוגל אדס, ביצוע בפועל –  תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים בארצות אירופה וארצות הברית. 

סקאב ישראל SCAB ריהוט גן

ניהול של קמפיינים הדיגיטלים בחברת סקאב SCAB ריהוט גן, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי בגוגל אדס, ביצוע בפועל –  תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי.

מלון בלו מרבל תל אביב

בניית אתר האינטרנט של מלון בלו סי מרבל. אתר מרובה שפות, רספונסיבי, מחובר למערכת ניהול הזמנות אונליין. SEO מוכן ומתוכנן. 

חלוצי מרכז שירות ניסאן, רנו ודאצ'יה

בניית אתר האינטרנט של מוסך חלוצי מרכז שירות אזורי לניסאן, רנו, דאצ'יה. אתר מכירות, רספונסיבי, SEO מוכן ומתוכנן. תיכנון ביצוע וניהול קמפיינים בגוגל מטורגט איזורי. 

משרד רו"ח HYY יניר כתב

תכנון ביצוע וניהול של קמפיינים הדיגיטלים למשרד רואה חשבון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי בגוגל אדס, ביצוע בפועל –  תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס לשוק המקומי, הכנסה מאסיבית של לידים חדשים באיכות גבוהה. 

קומפליט סוכנות לביטוח

תכנון ביצוע וניהול של קמפיינים הדיגיטלים לסוכנות ביטוח, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי בגוגל אדס, ביצוע בפועל –  תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס לשוק המקומי, הכנסה מאסיבית של לידים חדשים באיכות גבוהה. 

מרכז שרות גיל ניב מודיעין

תכנון ביצוע וניהול של קמפיינים הדיגיטלים למרכז שירות לרכב – מוסך מומחה, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי בגוגל אדס, ביצוע בפועל –  תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס לשוק המקומי, הכנסה מאסיבית של לידים חדשים באיכות גבוהה. 

מלון סבוי תל אביב

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל במלון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – תוצאות מעולות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מאפיק המכירה הדיגיטלי. 

מלון BY14 תל אביב

ניהול מלא של כל מערך הדיגיטל במלון, בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי, ביצוע בפועל – תכנון ובניית אתר האינטרנט של החברה, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד. ניהול כל המשפך המכירתי מתחילתו ועד סופו – תוצאות מעולות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מאפיק המכירה הדיגיטלי. 

יוניק גרופ שיווק בתי מלון

ניהול מלא של הקמפיינים בגוגל של לקוחות יוניק הגדולים, ביצוע בפועל – תכנון SEO של אתר החברה, תכנון וביצוע של קמפיינים מרובים בגוגל אדס שוק מקומי ושוק בינלאומי כולל קמפיינים ברוב ארצות אירופה, ארצות הברית ועוד – תוצאות מעולות ועלייה דרמטית בכמות ההכנסות מפלטפורמת גוגל אדס.  

צרו קשר

אנו נשמח לענות על כל שאלה.
שלחו אלינו הודעה או התקשרו אלינו עכשיו.